Sophie Hakkında Merak Ettikleriniz.

Sophie nasıl üretilir?

Zürafa Sophie’nin % 100 doğal kauçuktan yapıldığını bilmeniz önemlidir.

Üretim videomuzu izleyerek üretim şeklini öğrenebilirsiniz

Bebeğim Sophie’yi ne kadar zaman kullanabilir?

Öncelikle Zürafa Sophie’nin % 100 doğal kauçuktan yapıldığını bilmeniz önemlidir. Biberon başlığı ve emzik  için kullanılan bu malzeme doğaldır ve “canlı”, yani zamanla ve saklama koşullarına göre değişir. Bu nedenle, bazı tedbirler gereklidir.Ambalaj üzerinde de belirtildiği gibi: “Her kullanımdan önce, özellikle de bebeğinizin dişleri çıktığında ürünü dikkatle inceleyin. Ürünü her yöne doğru çekin ve en ufak bir bozulma veya kırılma belirtisi gösteriyorsa atın. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın ve ısı kaynaklarından uzak tutun. Zürafa Sophie , aynı zamanda kauçuk biberon uçları ve emzikler, sadece bir çocuğun kullanımı için uygundur,örneğin ilk çocuğun kullandığı bir ürün ona özeldir,  ürünün koşullarını bilmiyorsa verilemez çünkü daha önce kullanılmıştır (Sophie yalnızca bir çocuk tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır).

Sophie’yi nasıl temizleyebilirim?

Lütfen ekteki temizleme videosunu izleyin. Ürün ambalajında da belirtildiği gibi en iyi yöntem sabunlu Bir bez yardımı ile silmektir. . Yıkama, bulaşık makinesinde yıkama, kaynatma ve sterileze etme gibi yöntemleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz, ürün hasar görebilir. Unutmayın ki Sophie banyo oyuncağı değildir suya soktuğunuzda içinde biriken su düdüğünün arızalanmasına neden olur ve sesi çıkmaz. Kauçuk antibakteriyeldir bakteri barındırmaz. Sophie’nin tamamen doğal bir ürün olduğunu unutmayalım.

Doğal kauçuk ürünleri nasıl temizlemeliyim?

Doğal kauçuk ürünleri temizlemenin en iyi yolu, ürün ambalajında da belirtildiği gibi nemli bez ve sabunlu su ile yapılmalıdır. Kaynatmayınız ve sterilize etmeyiniz, Sophie erir.